Delikatnie i zmysłowo, czy może formy czyste i sportowe detale? Na ten sezon przygotowaliśmy aż 5 różnych kolekcji, które zaskoczą Was kolorami, pewnością siebie i kobiecością. Przyjdź i poznaj nową ofertę Luisa Cerano Jesień | Zima 2014.

1. MODERNIST

Czyste formy i sportowe detale. Uproszczone kroje i lejące tkaniny. Nowa fuzja precyzji i kobiecości w szlachetnych kolorach: zimowego granatu, ostrygi i fioletu.

2. PUNK COUTURE

Elegancko i niesfornie. Bikerlook w parze z wytworElegancko i niesfornie. Bikerlook w parze z wytwornym punkiem. Expresyjne kolory od pomarańczowej czerwieni przez ciemną wiśnię aż do starego złota.

3. GENTLE WOMAN

Delikatnie i zmysłowo, zawsze suwerennie. Ultraszlachetne tkaniny, idealne kroje i pudrowe kolory tworzą prostą elegancję z kobiecym touchem. Zimowe pastele w lodowym błękicie i różu nadają subtelności

4. ART MEETS FASHION

Tradycyjnie i artystycznie, kompaktowo i na czasie, swobodnie i minimalistycznie. Look z mocnym przekazem. Czerń, karmel i złamana biel oraz akcenty jaskrawego żołtego i cukierkowego różu.

5. URBAN LUXURY

Kombinacja miejskiego stylu idącego z duchem czasu i pewności siebie. Subtelnie wyrafinowana kobiecość. Wyciszone barwy i jasno-ciemne kontrasty do niebieskiego jeansu.