Sporo mieszanych wzorów, kolorów i stylów – kolekcja Jesień Zima 2017 to pięć barwnych i wyjątkowych projektów.

Urban Jungle

Mieszamy wszystko – kolory, wzory, tkaniny. Nowe, luksusowe fantazje i bogata inspiracja, połączone w nowoczesny wygląd ze sportowymi stylami krzyżowymi. Ekscytująca mieszanka kolorów – oparta na dużej gamie zielonych i neutralnych akcentów.

Urban & Cool

Nowy czas na sportowy styl – dekoracyjne hafty, nadruki i flunty. Dominować będą barwy szare, czarne, grafitowe, przełamane zadymionym niebieskim i czerwonym kolorem.

A Touch of grey

Styl zdominowany przez ciepłe i eleganckie stroje typu jogging, w ich najbardziej luksusowej formie. Szlachetne sportowe spojrzenie zdominowane jest przez monochromatyczną i uspokajającą paletę kolorów, z zakurzonymi odcieniami szarych i ciepłych odmian. Jasne, pomarańczowe akcenty zapewniają żywe kontrasty. Wyraźne białe odcienie rozjaśniają wygląd.

Smart Uniform

Inspirująca sportowa mieszanka męskich i kobiecych elementów z chłodnymi, jednolitymi i wiktoriańskimi stylami. Zimowa marynarka zabarwiona tymiankiem i pieprzem jest podstawą dla ekscytujących stylów z aksamitem i stretchem jako kluczową tkaniną.

Spice Lady

Ekscytujący styl, który łączy miejski luksus z “casual sportiness”, czyli przypomina odzież “używaną”. Intensywny i ciemny – koncentruje się na wyrafinowanym zakresie ciepłych i prostych barwy, takich jak kurkuma i anyż, mieszane z barwą czerwieni, taką jak żurawina. Tutaj antracyt i jasny greige tworzą neutralną bazę, a biel zapewnia lżejsze akcenty.